Escape Machine City

Bulmaca oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 492 MB
  • Version 1.02
  • Dil İngilizce
  • Firma Snapbreak Games AB
Birbirinden gizemli seviyelerden oluşan bu oyunu cihazınıza yükleyebilir, Machine City'den kaçmak için gerekenleri düşünebilirsiniz!

Birbirinden zorlu görevlerden oluşan Escape Machine City oyunu, Dünya çapında pek çok kişi tarafından tercih edilen bir kaçış oyunudur. Birbirinden ilginç ve heyecan dolu 15 farklı seviyeden oluşan bu oyunda, Machine City'den kaçmaya çalıştığınız sırada sizin için hazırlanan bulmacaları da çözmeyi ihmal etmeyin!

Escape Machine City oyununda ayrıca çarpıcı 3D grafiklerin yanı sıra görsel efektler de bulunuyor. Ses efektlerinin de desteğiyle macera dolu anlar yaşamanızı sağlayan Escape Machine City oyunu, birçok özelliğe de sahip.

Birbirinden zorlu görevlerin yer aldığı bu kaçış oyununda, pek çok bulmaca da bulunuyor.

Yakın gelecek zamanda kasabada meydana gelecek olan bir tahribat sonucunda yalnızca sizin kalacağınız bu kasabadan bir an önce kurtulmanız gerekiyor. Kaçış anında çölün yüksek bir uçurumunda rastlayacağınız garip ama bir o kadar da eşsiz olan bir makine ile dünyayı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Size sunulan bulmacaları da çözerek çıkış yolunuzu da bulabileceğiniz Escape Machine City oyununu sizde cihazınıza yükleyin, Machine City'den çıkmak için zorlu seviyeleri aşın!

Daha Fazla Göster
Escape Machine City indir
DİĞER SÜRÜMLER